Premýšľate nad kyselinou hyalúronovou? Pomôže vám len s objemom, nie s výkonom

Kyselina hyalúronová sa dnes nepoužíva len na vypĺňanie vrások na tvár, ale aj na zväčšovanie, respektíve na modelovanie a tvarovanie penisu. Mylne som si myslel, že mi takáto injekcia môže pomôcť aj ako podpora erekcie Lacné Generiká, no nie, takto to nefunguje. Práve naopak, aj keď vás na to nikto dopredu neupozorní, takýto estetický zásah môže vašu erekciu podstatne zhoršiť.

Čiernobiela fotografia nahej ženy
 
Bezbolestný zákrok, niekoľko týždňov absencie
V krátkosti vám vysvetlím, ako vlastne tento „zákrok“ funguje. V lokálnej anestézii vám do penisu napichajú kyselinu, penis potom vytvarujú a vy idete domov. Celé to netrvá dlhšie ako hodinku. Koľko vás bude takáto sranda stáť? No, dokopy minimálne šesťtisíc eur. Po zákroku môžete na sex zabudnúť, a to po dobu jedného týždňa až mesiaca. Všetko závisí od toho, ako rýchlo sa dáte dokopy, čo je veľmi individuálne.
 
Aký má zákrok dopad na erekciu
Na toto ma nikto neupozornil a zároveň predpokladám, že nejde o nejaký bežný vedľajší účinok, no u mňa sa skutočne dostavili problémy s erekciou. Po dvoch týždňoch, kedy lekár zhodnotil, že sexuálna absencia už nie je potrebná, som pri prvom sexe s mojou partnerkou, erekciu skoro ani nedosiahol. Potom sa to opakovalo a do stopercentne normálneho stavu sa to vrátilo asi až po troch mesiacoch.
Muž a žena sa bozkávajú pri západe slnka
 
Každý organizmus reaguje inak
Lekár mi tvrdil, že erekcia nemá nič spoločné s estetickým zákrokom, ktorý som podstúpil. Potom som však zašiel za iným odborníkom, a ten mi potvrdil, že to možné je. Každý organizmus reaguje na takéto veci úplne inak. Vraj sa stretol s pacientom, ktorý sa po zákroku nevedel normálne vymočiť ešte pol roka. Chlapi, preto radšej zbytočne neriskujte. Erekcia je určite dôležitejšia ako pekne vytvarovaný a objemný penis. Mimochodom, váš „klacek“ vám pri neschopnosti dosiahnuť erekciu bude skutočne len na jednu vec… myslím, že si ju viete domyslieť i sami.