Sex privát ako riešenie partnerských kríz? Prečo nie.

Nedostáva sa vám v poslednej dobe od vašej partnerky pozornosti, akej by ste si predstavovali? Doslova vedľa seba iba existujete a to počiatočné hlbšie puto sa akosi vytratilo? Na intímnosti nemáte čas alebo dokonca ani chuť? Ak sa tieto a podobné problémy týkajú aj vášho života, je čas na chvíľu sa zastaviť a pouvažovať, čo sa pokazilo a čo nerobíte správne. Je dosť možné, že sa vo vašom vzťahu vytratila komunikácia. Ak medzi vami stále visí nezodpovedaná otázka, okolo ktorej chodíte ako okolo horúcej kaše, snažíte sa ju ignorovať a problémy sa iba nabaľujú a zväčšujú, asi by ste si mali povedať dosť. Intímnosti a sex sú súčasťou partnerského vzťahu. Vy určujete, ako často budete nežnosti a sexuálne aktivity praktizovať v živote tak, aby to obom vyhovovalo a boli ste spokojní.

Zena

Avšak ak minimálne jeden z partnerov čaká viac alebo niečo úplne iné, nedostáva sa mu to a tým pádom je vo vzťahu nespokojný, pomaly ale isto všetko speje až ku vzťahovému krachu. Možno si niektorí povedia, že rovnováha nikdy nemôže nastať, keďže muži potrebujú sex častejšie ako ženy – toto vyzerá skôr na výhovorku. Skúste sa s partnerkou porozprávať, vysvetliť jej na rovinu vaše očakávania a porovnajte si ich s tými vašimi. Je možné, že taktiež dospejete k zisteniu, že vám nechýba v podstate nič, okrem tej vyššej frekvencie milostných aktov zo strany partnerky.

Muz

Ale rozchádzať sa za žiadnych okolností neplánujete. Stávajú sa aj takéto prípady. Riešení je viacero. Určite ale musí dôjsť k určitej obety minimálne z jednej strany. Ak je vaša polovička voľnomyšlienkárka, otvorená akémukoľvek riešeniu, to ktoré by mohlo fungovať pre vašu potrebu častejšieho sexu, môže byť aj sex privát. Sex privát vám ponúka možnosť diskrétne si užiť to, čo vám nie je dopriate, bez záväzkov, bez plánov do budúcnosti. Len sex. Pudy si na sex priváte prídu na svoje a vaša partnerka bude mať znova pokoj v domácnosti.