Akú máte postavu?

Niektoré ženy alebo mužov trápi postava, ktorá nie je ani zďaleka súmerná. Nielen postava, ale aj tvár môžu byť taká. Nie je to problém, pokiaľ si nie ste toho dostatočne vedomí a netrápi vás to.cvičiaca žena.jpg

Príklad:

Poznám jedného človeka, ktorý má široké plecia a vyzerá ako keby ich dennodenne precvičoval. Ako keby bol kulturista alebo niečo podobné. No, on je len taký od prírody. Preto potom má problém kúpiť oblek, ktorý je v jednom kuse alebo rôzne športové sady, ktoré sa predávajú spolu. Dolu má inú veľkosť ako hore.
Dnes už je síce možností a riešení viac, ale v minulosti by mu to robilo jasný problém. Vtedy sa totiž nedalo nakombinovať rôzne veľkosti na vrchnú časť tela a na dolnú časť tela. Hoci sme mali možnosť kúpiť si obidve veľkosti, potom sme to mali problém predať a museli sme kupovať dva obleky, namiesto jedného napríklad. Alebo si kúpili oblek, ktorý im visel na nohách a boli im značne väčší. Neustále dvíhanie a padanie gatí bolo veľkým problémom.
No, dnes je už iná doba a dá sa veľkosť nakombinovať a správne pospájať. Veľká výhoda dnešnej doby, že máme naozaj na výber a keby sme prestali vyrábať oblečenie, ešte dlhé roky by sme mali čo predávať. Hoci by to nebola najnovšia móda, ale vecí by bolo nadostač. Veď skrine nám praskajú vo švíkoch a aj tak neustále nakupuje nové a nové oblečenie.usmievajúca sa barbie.jpg
Nesúmerná postava nie je problémom, keď sa na to pozrieme z tejto strany, že dnes je oblečenia na výber neúmerne veľké množstvo a preto máme perfektné možnosti na prekonanie tejto nesúmernosti. No, keď sa na to pozrieme z pohľadu na nás samých, tak to môže byť niekedy dosť značne viditeľné pri pohľade na nás samých. Možno keby sme mali oblečenie rovnakej veľkosti, tak by ten rozdiel nebol taký viditeľné ako takto, keď budeme nosiť obtiahnuté oblečenie správnej veľkosti.
A čo vy na to? Aký máte na to názor?