Erotická masáž od vašej partnerky

Pri erotic massage je podstatná hlavne intuícia. Nie je potrebné poznať nejaké špeciálne masážne techniky. Každému sa totiž páči niečo iné. Masáž môžete považovať za predohru k milovaniu.
Vyzlečte partnera i seba
Váš partner by mal byť pri masáži nahý a ležať najprv na bruchu. Naneste do dlaní trochu oleja a zapracujte ho do pokožky. Niekoľkokrát ruky premasírujte, aby ste ich mala zahriate. Masáž studenými rukami by sa partnerovi určite nepáčila. Môžete tiež partnerovi navrhnúť, aby mal po celý čas masáže zatvorené oči. Bez vizuálneho kontaktu budete vnímať jeden druhého úplne inak.
Začíname vždy masážou chrbta. Najviac je namáhame a sú zároveň najväčšie reflexívne zónou, ktorá je pretkaná miechovými nervy. Jednou rukou prechádzame okolo bedrovej chrbtice a druhú sunie po chrbtici až ku krku. Olej pomaly roztierame po celej ploche chrbta, od bedier cez ramená až k šiji, ktorá je veľmi citlivá.

erekcia

Jemnými ťahmi prechádzame cez ramená až po paže. Pokojne môžeme v oblasti šije zájsť až do vlasov. Všetky pohyby robíme veľmi pomaly a jemne, dva až päťkrát oboma rukami súčasne.
Potom sa môžeme venovať tiež tvári. Položte partnerovi dlane na oči a pomaly nimi schádzame dole po tvári. Od stredu obočia pokračujeme až k spánkom. Potom nasmerujeme prsty nad a pod bradu a smerujeme ťahy až k ušným lalôčkom.
Postupne sa presúvajte hladením ku genitáliám, najskôr sa len dotýkajte miest okolo. Erotická masáž by obaja mala vzrušovať.

jahody

Pomyselný mužský bod G je umiestnený v prostate, teda vo vnútornom orgánu, ktorý sa nachádza tesne pod močovým mechúrom. Ak chcete partnerovi dopriať maximálnu rozkoš, masírujte perineum, malú neochlpenú oblasť kože, ktorá leží pri koreni semenníkov. Nebojte sa v oblasti prostaty i pritlačiť. Stále ale musíme pozorovať reakcie partnera.
Všetko je založené na veľmi intímnych chvíľach. Dávame si záležať na letmých dotykoch spojených s príjemnou stimuláciou. Môžeme tiež experimentovať a pri masáži využiť napríklad vibrátory, hodvábne šatky, masážne kefky. Masáž spestrí i jedlo – šľahačka, ovocie, sladké polevy. Fantázii sa medze nekladú.
Nie je nad to, keď si partnera namasírujete sama v pokoji domova. Ak sa na to ale necítite alebo sa hanbíte, môžete mu napríklad ako darček podobnú masáž u profesionálky zaplatiť.