Ja nemusím držať celibát, že nie?

Ľudia sú rôzni. Niektorí si s niekým nezačnú, kým sa s ním nevyspia. Chcú zistiť, či im to bude klapať aj v posteli. Iní by si najradšej počkali pár mesiacov a až potom na to išli. No, je tu aj taký extrém, že niektoré osoby chcú počkať až do svadby. Všetko je v poriadku, dá sa to pochopiť, no dnešná doba už nie je taká, že sa ľudia berú po pár mesiacoch. V minulosti to bolo bežné, keďže nebola známa ani žiadna antikoncepcia, tak keď sa spolu už raz vyspali, tak bolo pravdepodobné, že aj splodili spoločného potomka. Z takého vzťahu sa už nedalo vycúvať. No, dnes sú formy ochrany pred počatím a aj napriek tomu sa vyskytnú ženy, ktoré chcú počkať so sexom až na svadobnú noc. Aby to bolo niečo výnimočné a mohli si povedať, že si počkali na toho pravého.

man-931724_1920

Ale čo vy, chlapi? Chcete naozaj čakať?

Veď vás roztrhne od vzrušenia. Stačí, že budete spolu chodiť napríklad nejaké dva – tri roky. Nechcete si predsa zobrať do manželstva niekoho koho vôbec nepoznáte. Tak ho musíte spoznať. Na začiatku máte nasadené ružové okuliare, tak treba vyčkať minimálne rok a pol, kým zistíte, aký ten človek v skutočnosti je.

sexy-2069708_1920

A čo s vaším sexuálnym životom? Ten nikoho nezaujíma, že? Vydržíte toľko byť bez toho, čo vás tak neskonale fascinuje? Ste ochotní sa toho vzdať, hoci viete aká je to slasť?

U vás to nie je len o tom, že či je daná žena pravá alebo ľavá. Vy potrebujete uvoľniť napätie, ktoré sa vám vytvára v intímnej oblasti. Nie je to žiadna hanba. Sex ponuky sú tvorené priamo pre vás. Diskrétnosť je na mieste a nemusíte sa obávať, že to ohrozí váš vzťah. Keď chce pani čakať, vy ju chápete, no nie je na mieste, aby ste vy boli týraní. Áno, dovolím si tvrdiť, že to hraničí s týraním, keď vám vaša partnerka neuspokojí vaše základné potreby, ktoré by mali byť pre ňu prvoradé. Sebecky si trvá na svojom, tak to musíte nejako vyriešiť.