Kde umiestniť Vaše fotky v dome?

1. Prispôsobte podložky a poháre
Ak vás konvenčné zobrazenie fotografií na stenách nezaujíma, existujú inovatívne spôsoby zobrazovania vašich spomienok. Môžete ľahko získať prispôsobené hrnčeky alebo tácky vytlačené s vašimi obrázkami. Niekoľko profesionálnych fotografických štúdií a on-line predajcov to môže urobiť pre vás a priniesť ho k Vášmu prahu. Je to jednoducho najlepší a najkreatívnejší spôsob zobrazovania fotografií bez rámov.

fotoaparát

2. Prilepte ich na mapu
Zaujímavý a jednoduchý spôsob, ako zobraziť svoje cestovné fotografie, je ich zavisieť na mape sveta (alebo do krajiny / oblasti, ktorú ste navštívili). Stačí zavesiť jednoduchú mapu na stenu. Prilepte obrázky smerujúce k presnému bodu na mape, kde boli nasnímané obrázky. Ak máte veľa obrázkov na tom istom mieste, môžete použiť vlákna ako ukazovatele, ktoré vedú z fotografií na miesto na mape! Buďte inovatívni a informatívni na displeji!

album

3. Namontujte ich na chladničku
Táto konvenčná, ale zároveň jednoduchá cesta je stále obľúbená. Dvere chladničky môžete zmeniť na zaujímavé zobrazenie obrázkov. Ak chcete obrázky pripevniť k dverám, môžete použiť magnety rôznych tvarov a veľkostí alebo s inovatívnymi motívmi. Napríklad, ak máte fotografie automobilov, môžu byť magnety aj miniatúrne autá.

4. Zaveste ich na svietidlá
Ak je čas sviatkov a očakávate hostí, môžete zavesiť svoje krásne fotografie na strunové svetlá. Stačí zavesiť fotografie pomocou klipov medzi malými farebnými LED svetlami na drôte! Tlmiace svetelné zdroje odrážajú krásne vzory na fotografiách, ktoré zvyšujú ich krásu. Displej určite upúta pozornosť a obdiv! Je to skvelý spôsob zobrazovania fotografií v obývacej izbe.

pomůcky

5. Zdobenie kalendára
Až pred desiatimi rokmi mala každá miestnosť v dome stenový kalendár. Hoci tento trend klesol s príchodom smartphonov v každom vrecku, môžete znova vytvoriť nový kalendár! Jedná sa o jednoduchý spôsob zobrazovania vašich fotiek. Fotografie môžete vytlačiť z fotoaparátu alebo telefónu. Môžete tiež vytlačiť dátumy kalendára na dvanásť listov papiera. Stačí vložiť správnu sadu fotografií na každú stránku. Skúste zosúladiť narodeniny s vhodnými fotografiami. Alebo si vytvorte vlastnú tému pre krásny kreatívny kalendár!