Návrat k vlastnému ja


Na prvé počutie sa vám to môže zdať zvláštne, no masáž penisu môže pomôcť s hľadaním vlastného ja, teda vášho „ja“. Pýtate sa ako? Masáž penisu je technika, ktorá sa využíva pri tantrickej masáži. Asi viete, že tento druh masáží pochádza z Indie a nejde len o uspokojovanie „prízemných“ pudov, ale taktiež o niečo hlbšie. Práve preto, môže aj masáž penisu urobiť zázraky s vašim vnútrom. Muž s bradou sedí vo vysokej tráve a rozjíma.jpg
 
Zbavte sa všetkého nepotrebného
 
Pri masáži mužského prirodzenia, dochádza k enormnému vnútornému uvoľneniu. Človek zo seba dokáže dostať všetko, čo ho ťaží a všetko čo mu zbytočne zamestnáva hlavu. Čistá myseľ, to je prvý krok k hľadaniu vlastného ja, takže práve masáž môže byť veľmi efektívnym a zároveň veľmi príjemným spôsobom, ako začať hľadať.
 
Čo je to, to „JA“?
 
Možno sme mali začať trochu inak, a to od toho, čo je vlastne to vlastné ja. Vlastné ja by sme mohli, veľmi zjednodušene, opásať ako stav, kedy sa zbytočne netrápite hlúposťami, teda vecami, ktoré nemáte ako zmeniť, respektíve ich ani meniť nemusíte. Potrebujete konkrétny príklad? Môžete zmeniť to, že je vonku škaredé počasie? Nie, nemôžete. Tak prečo máte celý deň zlú náladu?
 
Pomôže v najhoršom aj ako prevencia
 
Masáž penisu bratislavatantra.sk dokáže pomôcť v akútnych prípadoch, no aj ako prevencia. Vhod vám padne napríklad vtedy, keď máte za sebou naozaj náročný týždeň alebo pokojne i deň. Pomôže aj vtedy, keď potrebujete dobyť baterky, keď na vás negatívne vplýva zlé počasie alebo vtedy, keď sa doma poriadne pohádate. Masáž penisu dokáže v priebehu krátkej chvíle, z človeka uvoľniť obrovské množstvo negatívnej energie. Verte, že funguje lepšie ako hocaká tabletka alebo akýkoľvek bylinný čaj na upokojenie.Muž v bielom tričku sedí v tureckom sede na lúke a pozerá do diaľky.jpg
 
Masáž penisu môžete využívať aj ako preventívny prostriedok proti stresu. Ak si ju doprajete aspoň dvakrát týždenne, svoje vlastné ja, nebudete musieť nikdy hľadať, pretože ho budete mať vždy po ruke.