Nie je domov domovom, ak v ňom chýba láska

Drží nás nad vodou, kedykoľvek to potrebujeme. Vždy, keď sa cítime byť dole, dokáže nás pozdvihnúť. Je nádherná, úprimná, nesebecká a má s ňou všetko zmysel. Život by bol bez nej pustý, nudný a plný sklamania. Je všade okolo nás a vidia ju len tí, ktorí majú otvorené srdce. Vie byť aj trpká, ak nás už raz sklamala, ale pokiaľ si myslíme, že nás sklamala, nebola to ona, pretože láska je čistá a nepozná zlo, bolesť ani sklamanie. domov.jpg
Byť ňou obdarení môže každí, nie každý má však to šťastie a doteraz stretol človeka, s ktorým by stálo za to ju zdieľať. Tento svet je veľmi zlý a občas je veľmi ťažké odovzdať niekomu svoje srdce, veriť mu a dať sa mu do náruče s tým, že on je ten pravý. Všetci však chceme byť milovaní a všetci chceme milovať. Sme cicavce a potrebujeme cítiť ľudské teplo, nie je to náhoda, je to prírodná zákonitosť.
Ženy nadávajú na mužov, ale nechceli by bez nich byť. Milujú to, keď ich silné mužské ruky k sebe pritiahnu a vezmú ich do svojho náručia ako malé vtáčatá, potrebujú cítiť, že niekomu na nich záleží, že sú v bezpečí a že je tu niekto, kto sa o ne chce starať lebo ich miluje. milenci.jpgRovnako muži milujú pri objatí ženy si privoňať k jej čistým, hebkým a voňavým vlasom, majú radi aj to, ako majú ich partnerky hebkú a jemnú pokožku, s akou láskou v očiach sa na nich dokážu pozerať.
Krásny, oddaný a verný vzťah je základom pre každú rodinu, ako pri stavaní domu sú základy tým prvým, na čo pomýšľame. Je to jednoducho veľmi dôležité a aj potrebné si uvedomiť, že pokiaľ zakladáme rodinu  lásky, budú sa všetci jej členovia mať vždy len dobre. Rodina v ktorej je cit, je plnohodnotná. Ak však v rodine chýba srdce, všetko je ťažšie a sú to všetci ktorí v nej budú trpieť. Preto treba budovať aj lásku od základov a dbať na to, aby bola vždy úprimná a čistá, pretože nie je o zlosti, je len o úprimnosti.