Pamäťová pena vám zabezpečí kvalitný spánok

Dobre sa vyspať, nebudiť sa každé ráno s pocitom akoby vás niekto lámal na kolese, to základný predpoklad toho, aby človek počas spánku nabral energiu na fungovanie v pracovnom kolotoči celého dňa. Zdravý spánok sa dá dosiahnuť oddychom na kvalitných matracoch, z moderných kvalitných materiálov, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky.

20160830071225-sl

Na trhu je nespočetne veľa predajcov rôznych značiek matrace s pamäťovou penou segum.sk, ktorí ponúkajú tovar mnohých rozmerov, hrúbok, typov, či už s letnou alebo zimnou úpravou alebo obojstranné, vhodné pre alergikov alebo s pamäťovou penou.  Samozrejme, že každý z nich je v inej cenovej skupine, záleží na zákazníkoch, pre ktorý sa rozhodnú a aké kritérium pri ich výbere je pre nich rozhodujúce, či kvalita alebo cena, ale pri týchto matracoch nemusia robiť kompromisy, pretože dostanú kvalitu za prijateľnú cenu.

 

Matrace značky SEGUM nájdeme v ponuke na našom trhu už nejaký ten čas, za ktorý si získali meno a svojich stálych zákazníkov práve vďaka tovaru, ktorý predávajú. Matrace sú vyrobené z vysokoelastickej pamäťovej peny Memory. Ide o moderný materiál, ktorý je veľmi dobre prispôsobivý tvaru tela človeka a tvaruje sa vplyvom jeho hmotnosti a telesnej teploty. V pene sa nachádzajú miliardy buniek, ktoré telo dokonalo okopírujú, čím je zabezpečená potrebná opora chrbtice. Tento efekt sa využíva pri zdravotných a terapeutických matracoch, pretože hlavne tam je potrebné minimalizovať tlak matraca na telo. Kvalita celého matraca je závislá na kvalite použitej peny. Tá sa odvíja od jej hustoty a rýchlosti, akou sa pena dokáže vrátiť do pôvodného stavu v akom bola pred samotným jej stlačením.

mattress-2489615_1920

SEGUM je výrobca, ktorý svoje produkty vyrába iba z tej najkvalitnejšej pamäťovej peny, takže zákazníci majú istotu, že ak si večer líhajú do postele, ráno sa prebudia oddýchnutí a plní novej energie.