Plutio pomáha zvyšovať produktivitu a rast vášho podnikania

Ak máte to šťastie, že si zarobíte na živobytie ako živnostník, posledná vec, ktorú chcete, je žonglovanie viacerých aplikácií a predplatného, ​​aby ste mohli pracovať. Spoznajte Plutio. Táto intuitívna platforma je one-stop-shop pre voľnú nohu. Spravovať všetko od projektov a úloh až po faktúry a návrhy v jednej aplikácii. Či už ste v klientskych klientoch alebo práve začínate, táto aplikácia vám poskytuje správne nástroje na spustenie, beh a správu vášho podniku.

aplikace

Podobne ako väčšina startupov, aj Plutio sa zrodilo z frustrácie v priemysle. Zakladateľ Leo Bassam začal ako teenager na voľnej nohe a napriek tomu, že našiel úspech na začiatku, stále zápasil s otázkami produktivity a riadenia. Čoskoro si uvedomil, že spoluobčania na celom svete čelia podobným prekážkam, a preto bola táto platforma meničom hier.

Plutio spracováva matice a skrutky vášho podnikania, čo vám umožní zamerať sa na to, na čom skutočne záleží – produkovať kvalitnú prácu na rast vášho podnikania. Niektoré funkcie zahŕňajú:

  • Možnosť prepínať medzi viacerými podnikmi z jedného prihlásenia
  • Vlastné používateľské roly s rôznou úrovňou oprávnení
  • Klient pozýva na spoluprácu alebo na jednoduché zobrazenie pokroku
  • K dispozícii v 25 jazykoch vrátane španielčiny, hebrejčiny, arabčiny, francúzštiny a japončiny
  • Vlastné branding, vrátane názvu domény, e-mailovej adresy, farieb rozhrania a loga
  • Okamžité sledovanie času, stiahnuteľné časové rozvrhy a štatistiky v reálnom čase
  • Viacnásobné spôsoby platby, meny a schopnosť upraviť sadzby dane

monitor

Doživotné predplatné by za normálnych okolností stálo 1020 dolárov, v súčasnosti beží skvelé riešenie. S 94% zľavou vás celoživotné predplatné bude stáť iba 59 dolárov. Je dobré poznamenať, že si môžete zakúpiť viacero licencií, aby ste mohli pridať viac spoluhráčov do svojho účtu. Takže ak si zakúpite trojročné predplatné, prejdete z jedného používateľa na 15. Keďže toto je už úžasná ponuka, pre tieto plány nie sú k dispozícii žiadne doplnky.