Tantrická masáž vás nabije novými životnými silami

Hľadáte relax, regeneráciu, potešenie a zaslúžený oddych? V takom prípade existuje niekoľko tipov, kde a čo sa dá navštíviť. A vedeli ste napríklad o tom, že špeciálny druh takzvanej tantrickej masáže sa oplatí navštíviť aj vtedy, ak vás nič konkrétne nebolí? Respektíve vtedy, ak proste hľadáte dokonalý pôžitok pre vaše telo a myseľ, no zároveň vám nevadí príjemná erotic massage.

  • Konkrétnejšie si pod tým môžete predstaviť ako vás senzuálnymi dotykmi po celom tele hľadí sympatická masérka, pričom nevynecháva ani dotyky v oblasti erotogénnych zón.

muž so ženou na posteli

Možno sa pýtate prečo. Preto je pre ne špecifický práve takýto postup a či nejde náhodou o služby, ktoré poskytujú sex priváty.

Odpoveď dokáže byť pomerne jednoduchá. Princípom masáži v dnešných tantra salónoch je estetická práca s vašou sexuálnou energiou. A tá sa najefektívnejšie vykonáva práve senzuálnymi dotykmi a to aj v oblasti intímnych partií. Masér-ka je pritom spravidla opačného pohlavia, než heterosexuálne orientovaný zákazník. Na rozdiel od erotických služieb tu však nie je prioritou dosiahnuť rýchle sexuálne uspokojenie, ale naopak vychutnávať si každý senzuálny dotyk na našom tele. Tieto uvoľňujúce praktiky síce môžu viesť k orgazmu, nie je to nič nezvyčajné, ale nie je to ich hlavným cieľom, hoci v takom prípade ide o znak účinného sexuálneho uvoľnenia, čo je jedna zo súčastí tantrickej masáže.

ženský zadok

  • Tieto služby dostupné v tantra salónoch zahŕňajú ponuku rôznych zaujímavých techník, z ktorých je možné si vybrať. Nájdeme medzi nimi dokonca masáž určenú pre páry.

Zmyselná práca so sexuálnou energiou má silný potenciál odstrániť v nás zadržiavané bloky. Nahromadené telesné a emočné bloky, ktoré nám bránia plnohodnotne sa uvoľniť a načerpať nové životné sily. Preto je dôležité venovať pozornosť aj tomuto životnému aspektu a priniesť potrebnú regeneráciu.