Ženy, aby všetko fungovalo

Ja som vždy verila tomu, že niektoré veci majú svoj vlastný význam. A aj to, prečo sme stvorení ako ľudia na to, aby sme sexuálne žili. Muži často nechcú hovoriť o tom, že majú nejaké problémy v sexuálnom živote. Napriek všetkému, čo sa deje okolo nás je jasné, že každá jedna žena chce mať kvalitný, nočný sexuálny život. Aj keď si myslíte, že niektoré veci nie sú úplne v pohode, záleží len na tom, ako sa k tomu postavíte vy sama. Je jasné, že aj keď máte pocit, že sex nie je niečo, čo je vážne dôležité, nemýlite sa. Pretože väčšina ľudí to berie ako možnosť, ako vypustiť „paru“ a ako sa proste perfektne odreagovať.

nahá žena

Raz za čas sa musíte pozrieť na to, že aj keď možno nemáte chuť sa na to pozrieť a máte chuť sa skúsiť zamerať na to, ako môžete skutočne pracovať na tom, aby bolo všetko najlepšie, ako sa len dá. A aj keď je vám jasné, že niektoré veci sú jednoduchšie a že niektoré veci sa dajú ľahšie spracovať, asi je jasné, že aj keď sa vám zdá, že to už v sexe proste nejde, vždy sa s tým dá dačo robiť. A ja som sa tvárila, že nemám problém. Ako sa často tvária aj chlapi. Ale možno som nemala problém s erekciou, ale sex pre mňa problém predstavoval.

spoutaná žena

Preto mi moja kamarátka, ktorá mala podobný problém povedala, aby som skúsila lovegra. Neverila som tomu, že to je na niečo dobré. Naozaj som s tým nebola vôbec stotožnená, ale verila som tomu, že nikdy nič nestratím, ak to skúsim. Skúsila som a nikdy som necítila lepšie. Môj partner bol skutočne spokojný, pretože nech som urobila čokoľvek, v živote som nemala lepší sex, ako som mala práve vtedy. Bolo to naozaj úžasné a nečakala by som, že presne toto bude niečo, čo mi naozaj pomôže a bude to lepšie, ako keby som čakala. Neverila som tomu, ale bola som ochotná to skúsiť a urobiť všetko preto, aby náš sex za to stál. A viete čo? Stál.